اخبار

حضور وزارت نفت در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا)

وزارت نفت و چهار شرکت اصلی آن برای نخستین بار در سومین نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا) که با هدف شناسایی نیازهای پژوهشی و فناورانه، بسترسازی برای تجاری سازی یافته های پژوهشی و فناوری های توسعه یافته طی ۴ روز برگزار می شود، حضور می یابد.

بیشتر بخوانید

شرکت ملی نفت ایران به دنبال موقعیت‌های برد-برد در بخش سرمایه‌گذاری است.

شرکت ملی نفت ایران به دنبال موقعیت‌های برد-برد در بخش سرمایه‌گذاری است.

بیشتر بخوانید

ظرفیت بارگیری میعانات گازی پارس جنوبی افزایش یافت

با بهره‌برداری رسمی از چهارمین گوی شناور پارس جنوبی، ظرفیت بارگیری میعانات گازی از پالایشگاه‌های سایت دو این منطقه افزایش یافت.

بیشتر بخوانید

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران:کار در شرایط بین‌المللی سخت نیازمند چابکی بیشتر است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به حساسیت‌های امور بین‌الملل این شرکت و شرایط خاص کشور گفت: هر میزان شرایط بین‌المللی سخت‌تر شود، ما باید قوی‌تر و چابک‌تر شویم.

بیشتر بخوانید

بازسازی ۴۶۱ تجهیز سرچاهی و درون‌چاهی در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تعمیر ۴۶۱ عدد تجهیزات و شیرآلات سرچاهی و درون‌چاهی(۳sv) این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد.

بیشتر بخوانید

بررسی روند پیشرفت طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) در بازدید از میدان نفتی آزادگان جنوبی از نزدیک در جریان روند پیشرفت این طرح قرار گرفت.

بیشتر بخوانید

توسعه میدان گازی جدید و تداوم ذخیره‌سازی گاز

مدیرعامل شركت نفت مناطق مركزی ایران اظهار کرد: موقعیت راهبردی منطقه عملیاتی خانگیران و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق به‌عنوان تأمین‌کننده گاز استان‌های شمال شرق کشور ایجاب می‌کند، توجه و اهتمام ویژه‌ای در راستای توسعه میدان گازی جدید توس و فاز دوم ذخیره‌سازی گاز در مخزن شوریجه D صورت گیرد.

بیشتر بخوانید

ظرفیت تولید روزانه نفت در استان فارس به ۶۰ هزار بشکه می‌رسد.

وزیر نفت اعلام کرد که ظرفیت برداشت روزانه نفت خام در استان فارس از رقم کنونی ۴۲ هزار بشکه تا پایان سال ۱۴۰۱ به ۶۰ هزار بشکه در روز می‌رسد

بیشتر بخوانید

تأکید به‌ کارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی در فروش نفت

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران معتقد است فروش نفت نباید تنها به‌ روش‌های سنتی انجام شود، بلکه باید به‌صورت حرفه‌ای و قانونی و با به‌کارگیری همه ظرفیت‌های بخش خصوصی باشد.

بیشتر بخوانید

آغاز عملیات اجرایی بازسازی جاده تمبی-چم فراخ

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طرح بهسازی و بازسازی بخشی از جاده تمبی-چم فراخ را آغاز کرد.

بیشتر بخوانید